III miejsce Rodła w Klubowych Mistrzostwach Województwa Opolskiego Żaków

17 kwietnia br. na stadionie Startu Namysłów odbyły się Mistrzostwa Województwa Opolskiego Żaków, na których drużyna Rodła Opole (rocznik 2007) zdobyła brązowy medal. Mistrzem województwa został Start Namysłów, który wyprzedził Rodło o 1 punkt. Drugie miejsce zajęła drużyna MGOKiS Praszka, która miała tą samą ilość punktów co Rodło, gorszy stosunek bramkowy, ale za to większą liczbę strzelonych goli, co wg. regulaminu zadecydowało o układzie na podium.

Rodło Opole - OKIS Prószków 1:1

Indywidualną nagrodą Najlepszego Bramkarza turnieju został wyróżniony będący w świetnej dyspozycji bramkarz Rodła Franek Deberny.

Skład Rodła: Franciszek Deberny, Borys Gołębiowski, Franciszek Bobrowski, Maciej Stachoń, Bartosz Kulczycki, Dominik Skiba, Marek Gabert, Tymon Racławicki, Cezary Glomb, Mateusz Wierzbicki

W zastępstwie trenera Grzegorza Bryłki drużynę poprowadził niezawodny Pan Dariusz Gołębiowski