Obóz roczników 2005, 2006, 2008 w Barcicach k. Nowego Sącza

W najbliższą sobotę 15 lipca br. zawodnicy roczników 2005, 2006 i 2008 udadzą się na obóz sportowy do Barcic koło Nowego Sącza. Wyjazd o godz. 8.00 z parkingu obok sklepu Lidl przy hali Okrąglak. Powrót 27 lipca ok. godz. 17.00. w to samo miejsce.
Sztab szkoleniowy podczas obozu stanowić będą: trenerzy Tomasz Ciastko, Grzegorz Bryłka, trener od przygotowania fizycznego Pani Marta Stylska oraz niezawodne Panie opiekunki.
Nasi trenerzy przemierzyli Polskę wzdłuż i wszerz i wybrali dla naszych zawodników ośrodek Las Vegas w Barcicach, gdzie będą mieli do dyspozycji boisko do piłki nożnej, boisko wielofunkcyjne, boisko do siatkówki plażowej, dwie siłownie, salę sportową, basen, saunę i gabinet odnowy fizycznej. Ośrodek ten gościł między innymi seniorskie drużyny GKS Katowice, ŁKS Łódź, Sandecji Nowy Sącz, reprezentację Irlandii U-16 i reprezentację Polski U-16.

Na obóz zabieramy:
1. Obuwie sportowe: korki, halówki, adidasy.
2. Kurtka przeciwdeszczowa.
3. Strój sportowy: dres plus spodenki i koszulki treningowe (kilka kompletów) plus strój meczowy
4. Ochraniacze, piłka.
5. Krem z filtrem oraz środek na komary i kleszcze.
6. Kąpielówki, ręcznik plażowy, ręcznik kąpielowy, okularki, klapki.
7. Przybory toaletowe
7. Czapka z daszkiem
8. Legitymacja szkolna i kieszonkowe w opisanej kopercie wraz z informacją jaką sumę dziennie wydawać dziecku do przekazania opiekunkom/trenerowi przy autokarze.