edusklep

Misją edusklep.pl jest tworzenie lepszej możliwości rozwoju dla ludzi. Firma realizuje tą misję oferując szeroki asortyment produktów wspomagających edukację, dostarczając je do Klienta w wyznaczonym przez niego czasie i miejscu, w cenach tak niskich, by jak najwięcej ludzi mogło sobie na nie pozwolić. W ofercie znajdują się pomoce dydaktyczne, gry i zabawki edukacyjne, multimedia edukacyjne, plansze dydaktyczne oraz wyposażenie szkół i przedszkoli.

timsport

Timsport.pl to internetowy sklep sportowy dla profesjonalistów jak i amatorów. W sklepie znajdziesz buty sportowe topowych marek (m.in. Adidas, Nike, Reebok, New Balance, Vans, Asics, Converse, Puma), odpowiednią odzież sportową na każdą porę, oraz akcesoria sportowe takie jak torby i plecak.

Football World

Sklep Football World jest jednym z najlepiej wyposażonych sklepów sportowych na terenie Opolszczyzny. Szeroka oferta profesjonalnego sprzętu do piłki nożnej spełni oczekiwania zawodowych piłkarzy, jak również tych, którzy swoją przygodę z piłką dopiero rozpoczynają. Oferowany asortyment obejmuje: odzież sportową, buty sportowe renomowanych firm, sprzęt sportowy (piłki, ochraniacze, rękawice), stroje piłkarskie, buty piłkarskie, nadruki na odzieży sportowej.