edusklep

Misją edusklep.pl jest tworzenie lepszej możliwości rozwoju dla ludzi. Firma realizuje tą misję oferując szeroki asortyment produktów wspomagających edukację, dostarczając je do Klienta w wyznaczonym przez niego czasie i miejscu, w cenach tak niskich, by jak najwięcej ludzi mogło sobie na nie pozwolić. W ofercie znajdują się pomoce dydaktyczne, gry i zabawki edukacyjne, multimedia edukacyjne, plansze dydaktyczne oraz wyposażenie szkół i przedszkoli.

timsport

Timsport.pl to internetowy sklep sportowy dla profesjonalistów jak i amatorów. W sklepie znajdziesz buty sportowe topowych marek (m.in. Adidas, Nike, Reebok, New Balance, Vans, Asics, Converse, Puma), odpowiednią odzież sportową na każdą porę, oraz akcesoria sportowe takie jak torby i plecak.

Vinci Systems

Firma Vinci Systems oferuje zewnętrzne i wewnętrzne systemy ochrony przeciwsłonecznej, mi.in. żaluzje fasadowe, żaluzje stałe (łamacze światła), żaluzje dachowe, rolety fasadowe, rolety dachowe (rolety na ogrody zimowe), rolety materiałowe, żaluzje drewniane oraz plisy. W ofercie firmy znajdują się także kompleksowe systemy sterowania elektrycznego firmy SOMFY - sterowanie przewodowe i radiowe, sterowanie domowe i obiektowe.

POLBAU

POLBAU istnieje na rynku budowlanym od 1989 roku i prowadzi swoją działalność na terenie Polski, Niemiec, Finlandii i Holandii. POLBAU jest doświadczonym i cenionym wykonawcą we wszystkich dziedzinach budownictwa. Główne obszary działalności firmy to budownictwo ogólne, inżynieryjne oraz budownictwo infrastruktury.

Football World

Sklep Football World jest jednym z najlepiej wyposażonych sklepów sportowych na terenie Opolszczyzny. Szeroka oferta profesjonalnego sprzętu do piłki nożnej spełni oczekiwania zawodowych piłkarzy, jak również tych, którzy swoją przygodę z piłką dopiero rozpoczynają. Oferowany asortyment obejmuje: odzież sportową, buty sportowe renomowanych firm, sprzęt sportowy (piłki, ochraniacze, rękawice), stroje piłkarskie, buty piłkarskie, nadruki na odzieży sportowej.

Stegu

Firma Stegu, to rozpoznawalna marka europejska oferująca swoim Klientom szeroką gamę okładzin ściennych i kamieni dekoracyjnych, przez lata poszerzając swój asortyment o nowe elementy kolekcji: dekory, akcesoria ogrodowe, panele z drewna naturalnego – Wood Collection oraz akcesoria chemii budowlanej. Z małej firmy rodzinnej pełnej energii i pasji tworzenia, stała się marką globalną, która nadal czerpie z tradycyjnych wartości i na nich wspiera swój potencjał.

PZ Stelmach

Firma PZ Stelmach zajmuje się produkcją obrączek. Tradycja firmy sięga 1919 roku, kiedy to pradziadek obecnych właścicieli ukończył Cesarsko–Królewską Szkołę Artystyczną w Zakopanem o profilu rzeźba figuralna i złotnictwo początkując tradycję rodzinną kultywowaną do dziś. Firma początkowo zajmowała się produkcją biżuterii ze srebra i złota. Z biegiem czasu firma adaptując się do nowych realiów rynkowych, po roku 1989 wyspecjalizowała się w produkcji obrączek. W chwili obecnej poza obróbką ręczną firma wykorzystuje najnowsze obrabiarki dostępne na świecie, oparte na technologii CNC.

Morawiec

Firma Morawiec Sp. z o.o. jest dynamicznie działającą firmą oferującą profesjonalną obsługę transportową ładunków na terenie kraju, Europy i świata. Firma powstała w 1990 roku. Przez ponad 20 lat działałności na rynku transportowym zdobyła gruntowne doświadczenie w tej branży jak również zaufanie wielu firm. Świadczy usługi transportu oraz prowadzi magazyny logistyczne dla swoich kontrahentów. Zatrudnia wykwalifikowaną i kompetentną kadrę pracowniczą, która stale czuwa nad właściwym przebiegiem procesu transportowego.