Sukcesy

2015

I miejsce drużyny rocznika 2003 w finale wojewódzkim turnieju "Z Podwórka na Stadion" o Puchar Tymbarku
VII miejsce w Polsce drużyny rocznika 2003 w finale ogólnopolskim turnieju "Z Podwórka na Stadion" o Puchar Tymbarku
Tytuł króla strzelców zawodnika Rodła Pawła Kruszelnickiego w ogólnopolskim finale turnieju "Z Podwórka na Stadion" o Puchar Tymbarku
I miejsce drużyny rocznika 2008 w finałach miejskich "Deichmann Minimistrzostwa" w kategorii U7
I miejsce drużyny rocznika 2006 w finałach miejskich "Deichmann Minimistrzostwa" w kategorii U9
II miejsce drużyny rocznika 2007 w finale wojewódzkim turnieju z "Podwórka na Stadion" o Puchar Tymbarku
II miejsce drużyny rocznika 2005 w turnieju halowym "Zaborze Cup 2015" w Zabrzu
I miejsce drużyny rocznika 2005 w rozgrywkach "Ligi Europy" podczas ogólnopolskiego turnieju piłkarskiego na otwartych boiskach w Kobyłce koło Warszawy
II miejsce drużyny rocznika 2005 w turnieju halowym im. D. Hajnca w Rudzie Śląskiej
I miejsce drużyny rocznika 2006 w turnieju halowym "Piast Cup 2015" w Strzelcach Opolskich
I miejsce drużyny rocznika 2005 w turnieju halowym "GKS Junior Cup" w Katowicach
II miejsce drużyny rocznika 2006 w turnieju na boiskach otwartych z Źlinicach
II miejsce drużyny rocznika 2006 w turnieju "Pożegnania Lata z Odrą Opole"
I miejsce drużyny rocznika 2006 w turnieju im. Karola Kossaka w Katowicach
III miejsce drużyny rocznika 2006 w turnieju hanowym "Zaborze Cup 2015" w Zabrzu
II miejsce drużyny rocznika 2003 w wojewódzkim finale Ligi Młodzików
II miejsce drużyny rocznika 2003 w turnieju "Sindbad Cup 2015" w Opolu

2014

I miejsce drużyny rocznika 2005 w eliminacjach powiatowych turnieju "Z Podwórka na Stadion" o Puchar Tymbarku
I miejsce drużyny rocznika 2007 w eliminacjach powiatowych turnieju "Z Podwórka na Stadion" o Puchar Tymbarku
III miejsce drużyny rocznika 2005 w turnieju "Rodło Masita Cup 2014" w kategorii U-9
I miejsce drużyny rocznika 2005 w turnieju halowym "Wimar Cup" w Grodkowie
I miejsce drużyny rocznika 2006 w turnieju piłkarskim w Źlinicach
II miejsce drużyny rocznika 2005 w finałach miejskich "Deichmann Minimistrzostwa"
Mistrzostwo Ligi Żaków na szczeblu OZPN drużyny rocznika 2005
I miejsce rocznika 2006 w turnieju halowym "MOSIR Junior Cup 2014" w Opolu
I miejsce rocznika 2005 w turnieju halowym "MOSIR Junior Cup 2014" w Opolu
I miejsce drużyny rocznika 2003 w finałowym turnieju "Ligi Orlika" w Opolu
I miejsce drużyny rocznika 2003 w turnieju w Cisku
II miejsce drużyny rocznika 2003 w "Opolskiej Małej Lidze"

2013

II miejsce drużyny rocznika 2006 w halowym turnieju "MOSiR Junior Cup 2013" w Opolu

2012

II miejsce drużyny rocznika 2005 w turnieju halowym :"Rodło Cup 2012" w Opolu

2011

I miejsce w kategorii Junior Starszy
I miejsce w kategorii Junior Młodszy
IV miejsce w klasie A Trampkarzy
I miejsce w grupie II Podokręgu Opole
II miejsce w grupie I Podokręgu Opole
I i II miejsce w swoich grupach kategorii Orlik
II miejsce w finałach ogólnopolskich turnieju "Z podwórka na stadion"

2010

Zdobycie mistrza Trampkarzy na szczeblu OZPN
II miejsce w kategorii Junior Młodszy na szczeblu OZPN
III miejsce w Turnieju o Puchar Wójta Gogolina w Gogolinie rocznik 2000/2001
V miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska
I miejsce w Turnieju Rodło Cup rocznik 2000
I miejsce na szczeblu woj. Opolskiego w Ogólnopolskim Turnieju o Puchar Tymbarka
I miejsce w Turnieju Oderka Cup w Dobrzeniu Wielkim

2009

Zdobycie mistrza Trampkarzy na szczeblu OZPN
Trzecie miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Pomologia Cup w kategorii Junior Młodszy
Zwycięstwo w Miejskiej lidze Halowej „NESTLE” w kategorii Trampkarz

2008

Zdobycie mistrza Trampkarzy na szczeblu OZPN
Zdobycie Mistrza Juniorów Starszych na szczeblu OZPN

2007

I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej „RODŁO CUP” w Opolu
I miejsce w Turnieju o Puchar „STAL” Świdnica w Świdnicy
I miejsce w Halowy Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Olesna
III miejsce w turnieju „Biała Zima” w Opolu
I miejsce w rozgrywkach lokalnych Real-Junior Cup w Opolu
V miejsce na Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej „REMES CUP” w Opalenicy
III miejsce w Turnieju Miast Partnerskich w Szekesfehrvar na Węgrzech

2006

II miejsce w Turnieju Piłki Halowej w Uniejowie
II miejsce w Finale Wojewódzkim turnieju im Marka Wielgusa w Kluczborku
IV miejsce w Mini Mundialu Piłkarskim w Wałbrzychu
I i II miejsce w rozgrywkach lokalnych Real-Junior Cup w Opolu
IV miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej Trampkarzy o Puchar Prezydenta Częstochowy w Częstochowie

2005

V miejsce w Ogólnopolski Turnieju Młodzików w Wałbrzychu
I miejsce w Halowym Turnieju Piłki Nożnej w Wodzisławiu Śląskim
III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej PZPN o puchar Michała Listkiewicza w Wałbrzychu
I miejsce w Finale Wojewódzkim turnieju im Marka Wielgusa w Dobrzeniu Wielkim
II miejsce w Wojewódzkim Turnieju „ Z podwórka na stadion” w Lewinie Brzeskim
II miejsce w półfinale krajowym turnieju im Marka Wielgusa w Borowicach
III miejsce w Turnieju im Marka Chojnackiego w Częstochowie
I miejsce w Ogólnopolskim Mikołajkowym Turnieju Piłki Nożnej w Wałbrzychu
Zdobycie mistrza Młodzików na szczeblu OZPN
Zdobycie Mistrza Juniorów Młodszych na szczeblu OZPN

2004

IV miejsce w Halowym Turnieju O Puchar Prezesa PZPN w Wieluniu
Zdobycie Mistrza Trampkarzy na szczeblu OZPN