Tomasz Ciastko

Jest wychowankiem Odry Opole, gdzie jako zawodnik sekcji piłki nożnej przeszedł wszystkie szczeble grup młodzieżowych, a następnie trafił do drużyny seniorów. W latach 1991-1996 był podstawowym zawodnikiem pierwszej drużyny Odry występującej wówczas w III lidze.

Grzegorz Bryłka

Posiada uprawnienia trenerskie - kurs UEFA A. Jest wychowankiem Odry Opole, gdzie jako zawodnik sekcji piłki nożnej przeszedł wszystkie szczeble grup młodzieżowych, a następnie trafił do drużyny seniorów.

Marek Tracz

Przez 20 lat reprezentował Odrę Opolę gdzie był jednym czołowych zawodników, a nawet kapitanem drużyny. Przez wiele lat uprawiał również halową odmianę piłki nożnej. Odniósł na tym polu wielkie sukcesy łącznie z mistrzostwem Polski. Był podstawowym zawodnikiem reprezentacji Polski w futsalu.

Michał Sawko

Trener Michał Sawko jest wychowankiem Rodła Opole. Jako zawodnik przeszedł wszystkie szczeble młodzieżowe w naszym klubie: od młodzika do juniora starszego. W tym okresie wraz z drużyną Rodła kilkakrotnie stawał na najwyższym podium młodzieżowych rozgrywek ligowych Opolskiego ZPN.

Mateusz Faliński

Trener przygotowania motorycznego
Magister wychowania fizycznego, który od wielu lat podnosi swoje kwalifikacje i z sukcesami wykorzystuje zdobytą wiedzę podczas współpracy ze sportowcami. Prowadzi treningi motoryczne m. in. w Rodle, Odrze Opole oraz Towers Opole.