Tomasz Ciastko

Jest wychowankiem Odry Opole, gdzie jako zawodnik sekcji piłki nożnej przeszedł wszystkie szczeble grup młodzieżowych, a następnie trafił do drużyny seniorów. W latach 1991-1996 był podstawowym zawodnikiem pierwszej drużyny Odry występującej wówczas w III lidze.

Grzegorz Bryłka

Posiada uprawnienia trenerskie - kurs UEFA A. Jest wychowankiem Odry Opole, gdzie jako zawodnik sekcji piłki nożnej przeszedł wszystkie szczeble grup młodzieżowych, a następnie trafił do drużyny seniorów.

Marek Tracz

Przez 20 lat reprezentował Odrę Opolę gdzie był jednym czołowych zawodników, a nawet kapitanem drużyny. Przez wiele lat uprawiał również halową odmianę piłki nożnej. Odniósł na tym polu wielkie sukcesy łącznie z mistrzostwem Polski. Był podstawowym zawodnikiem reprezentacji Polski w futsalu.

Michał Sawko

Trener Michał Sawko jest wychowankiem Rodła Opole. Jako zawodnik przeszedł wszystkie szczeble młodzieżowe w naszym klubie: od młodzika do juniora starszego. W tym okresie wraz z drużyną Rodła kilkakrotnie stawał na najwyższym podium młodzieżowych rozgrywek ligowych Opolskiego ZPN.

Kazimierz Kucharski

Wychowanek "Odry" Opole, jej długoletni zawodnik, były reprezentant kraju w futsalu. Ponad 50 występów w narodowych barwach, uczestnik Mistrzostw Świata w 1992 roku w Hong Kongu. Uprawnienia trenerskie UEFA B. Od 2011 do 2013 asystent trenera III ligowego KS RAJFEL Krasiejów i trener II zespołu.

Leszek Nowosielski

Trener Leszek Nowosielski jest wychowankiem Rodła, który ma na koncie występy w Ekstraklasie, w klubach szkockich oraz w reprezentacji Polski U-17 U-18, U-19 i U-20. Przygodę trenerską rozpoczął w Szkocji w szkółce piłkarskiej Turriff Youth.