„Bawi Nas Piłka”

W ostatniej kolejce wojewódzkich rozgrywek „Bawi Nas Piłka”, która odbyła się w Chróścicach, nasza grupa Żak godnie reprezentowała klub i pokazała się z bardzo dobrej strony. ⚽????

Było dużo zaangażowania, radości z gry oraz świetnych akcji, które są efektem codziennej pracy na treningach. Każdy zawodnik zostawił dziś na boisku mnóstwo serca i energii, za co należą się wielkie brawa! ????????

Dziękujemy rodzicom za obecność i doping, a organizatorom za sprawne przeprowadzenie turnieju.

Już za miesiąc ta sama drużyna, tym razem jako Orlik Młodszy, weźmie udział w kwalifikacjach do wojewódzkich rozgrywek „Bawi Nas Piłka” na przyszły sezon. Trzymamy kciuki za kolejne dobre występy i dalszy rozwój naszych zawodników! ????⚽

Kadra:

  1. Tymon Stępień
  2. Marek Krzywda
  3. Michał Gibała
  4. Tymon Rakowski
  5. Tomasz Śliwakowski
  6. Filip Tracz
  7. Dawid Kuczka
  8. Tymon Sitek
  9. Paweł Srebrny