W sobotę nasza drużyna Żak mogła rywalizować w turnieju Ligi Wiosennej w Dąbrowie. Mimo deszczowej pogody nasi zawodnicy pokazali bardzo dobrą grę, ogromne zaangażowanie i zostawili na boisku mnóstwo serca. Warunki nie były łatwe, ale każdy dał z siebie wszystko i świetnie reprezentował drużynę. ????⚽
Kadra:
- Marek Krzywda
- Szymon Płatek
- Tomasz Śliwakowski
- Paweł Srebrny
- Dawid Kuczka
- Mateusz Michalski
- Tymon Rakowski
- Tymon Stępień
- Bartosz Gromotka
- Szymon Padiasek







