Liga Wiosenna …

W sobotę nasza drużyna Żak mogła rywalizować w turnieju Ligi Wiosennej w Dąbrowie. Mimo deszczowej pogody nasi zawodnicy pokazali bardzo dobrą grę, ogromne zaangażowanie i zostawili na boisku mnóstwo serca. Warunki nie były łatwe, ale każdy dał z siebie wszystko i świetnie reprezentował drużynę. ????⚽

Kadra:

  1. Marek Krzywda
  2. Szymon Płatek
  3. Tomasz Śliwakowski
  4. Paweł Srebrny
  5. Dawid Kuczka
  6. Mateusz Michalski
  7. Tymon Rakowski
  8. Tymon Stępień
  9. Bartosz Gromotka
  10. Szymon Padiasek