Kolejny mecz pełen emocji i zwrotów akcji zagwarantowali nam nasi zawodnicy z rocznika 2011. Spotkanie w którym pewnie prowadzimy 3:0 do przerwy. Niestety pierwsze 15min drugiej połowy to festiwal błędów w naszej obronie i kończymy mecz wynikiem remisowym.
Bramki:
Ożański
Bal x2
Skład:
Dutka, Bakhminskyi, Filip, Garcorz, Janecki, Janeczek, Jaśkiewicz, Nowak, Ożański, Sagan, Silniewicz, Sukman, Wojnarowski, Wyciślik, Adamkowski, Bal.







