Legia Warszawa wygrywa Rodło Cup 2018

Na zaproszenie Rodła do Opola zjechały czołowe polskie drużyny piłkarskie z kategorii wiekowej U-13. W Centrum Sportu przy ul. Wandy Rutkiewicz 8 zespołów rozegrało mecze systemem "każdy z każdym". Mieliśmy okazję zobaczyć emocjonujące i stojące na wysokim poziomie mecze. Najlepszą drużyną turnieju została Legia Warszawa, która zwyciężyła w pięciu spotkaniach, zaliczyła jeden remis, i tylko raz schodziła z boiska pokonana. Zawodnik Legii Wiktor Puciłowski został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju. Drużynie Rodła nie udało się powtórzyć dobrego wyniku z zeszłorocznej edycji turnieju, kiedy to zawodnicy trenera Tomasza Ciastko zajęli czwarte miejsce na 12 zespołów. Tym razem rywale okazali się mocniejsi i Rodło zakończyło turniej na siódmej pozycji.