Rocznik 2014 wygrywa wojewódzki finał turnieju o "Puchar Tymbarku"

16 maja br. drużyna rocznika 2014 trenera Jarosława Ciupińskiego zajęła pierwsze miejsce w wojewódzkim finale turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” w kategorii wiekowej U-8. Areną piłkarskich zmagań młodych adeptów piłki nożnej był Stadion Miejski w Brzegu. Fazę grupową nasz zespół zakończył na pierwszym miejscu. W półfinale Rodło pokonało Hattrick Głuchołazy, a wielkim finale AP Namysłów. Zawodnik naszej drużyny Aleksander Bibułowicz został wybrany najlepszym zawodnikiem brzeskiego finału. Na ręce trenera i zawodników składamy serdeczne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów.

Skład Rodła: Bibułowicz Aleksander, Kozłowski Jan, Opiatowski Grzegorz, Wojtyto Tomasz, Konstanty Wiktor, Siwek Błażej, Woźniak Damian, Stroński Maximilian, Bialik Maksymilian. Trener: Jarosław Ciupiński.

zdjęcia: bawinaspilka.pl oraz niezawodni rodzice